SENSACJE  NAUKI 

    A może Kopernik się mylił ?.... ONZ, NASA, UFO, FIZYKA, RELIGIE....

English version in preparation.
Rozdział 1- ONZ
Czasy Zimnej WojnyUSA i ZSRR ….
Wyścig Zbrojeń.
Wielu z nas pamięta te lata, a młodzież uczy się o nich z podręczników Historii. Rozkwit radarów...
Radarowe Systemy Wczesnego Ostrzegania kontrolowały całą przestrzeń powietrzną Ziemi. Jakie było zdziwienie... gdy na ekranach radarowych, zaczęły pojawiać się Niezidentyfikowane Obiekty Latające.


Domysły były różne … Amerykanie myśleli, że to Rosjanie dysponują nowymi rodzajami broni … Rosjanie o to samo podejrzewali Amerykanów. Alarmom i Stanom Gotowości nie było końca. To wasze rakiety lecą w naszą stronę ?…. pytali się wzajemnie.
Próby zestrzelenia UFO zawsze kończyły się tragicznie. C
ałe eskadry myśliwców znikały bez śladu..
Piloci otrzymywali rozkaz -
Dogonić i zestrzelić. W razie braku paliwa – katapultować się z samolotu. Choć znane były współrzędne miejsc, w których znikały samoloty … Nigdy nie odnaleziono ich szczątków.
Dziwne…? Czarne skrzynki i szczątki maszyn cywilnych potrafimy odnajdywać, nawet na dnie Oceanu.
.

 W latach siedemdziesiątych USA i Rosja przekazały dla ONZ posiadaną dokumentację dotyczącą UFO.

Po zbadaniu zebranych materiałów... Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosiła publicznie, że:

Nie jesteśmy jedynymi, Inteligentnymi Istotami w Kosmosie !!!!
Kim Oni są ? Czy nam zagrażają ? Może powinni zebrać wystarczającą liczbę podpisów i stanąć do wyborów parlamentarnych – Tylko z ramienia jakiej Partii Politycznej ?


Jak myślicie ? Czy Naukowcom z NASA i ONZ odbiło ?
Od momentu
ogłoszenia tych nowości wiele się zmieniło. Ufologia stała się normalną Dziedziną Nauki.
NASA (USA) wyznaczyły Miliard dolarów dla tego, kto skonstruuje UFO. Umieszczono na Orbicie Okołoziemskiej Teleskop
Hubble'a. Przy jego pomocy przeszukujemy Kosmos. Szukamy zamieszkałych Planet. To pewne, że Oni muszą gdzieś mieszkać . Nie są duchami . Duchy nie potrzebują latających środków transportu.  Próbujemy  nawiązać z nimi łączność. Stale nadajemy do  nich komunikaty radiowe na różnych częstotliwościach .... To my - Ludzie /mężczyzna  i kobieta/ śpiew  wieloryba i kilka jeszcze innych tematów…. Prowadzimy też  stały nasłuch radiowy. 

Zaczęły  też
  powstawać  filmy dotyczące  Obcych…‘Archiwum X’,’ Gwiezdne Wojny’ i  wiele,  wiele  innych  …Jest wiadome, że te  Cywilizacje mają  nad nami przewagę technologiczną. Erich von D
äniken (którego  przedstawiać nie trzeba), od wielu lat wysuwa hipotezy, że jesteśmy dziećmi pozaziemskich  Istot . Klonowanie i zapłodnienie In Vitro nie jest już dzisiaj problemem jak  za czasów Chrystusa i Marii – Dziewicy. Ponoć zostaliśmy  stworzeni  na  obraz i podobieństwo Boga.  

 Jak myślicie ? Czy Stuknięci pisali Biblię  i wymyślali Legendy?

 
Widzieli,  opisali  i utrwalili na rysunkach, gdyż aparatów cyfrowych wtedy nie znali - Laskę Mojżesza, Świętego  Graala, Ogniste Miecze Aniołów, ExcaliburaTarczę Zeusa - Egidę. Urządzenia  te  były tak Niezwykłe, że tworzono o nich Mity i  Legendy. Niektóre stały się przedmiotami  kultu religijnego, a ich repliki używa sam Papież (Pastorał,  Monstrancja).

Średniowieczne Rycerstwo wzorowało się na  wyglądzie Anielskiej Broni tworząc  jej Imitację. Wielu władców chciało ją  posiadać, gdyż znana była jej moc i siła rażenia. Nawet gdyby ta broń dostała się  w ręce  Psychopaty ... Papież zawsze mógł wykonać telefon do Pana Boga i poprosić o pomoc. Na szczęście nie każdy potrafił tę  broń uruchomić i obsługiwać.
 Nurtują nas pytania, kim jest Bóg i Aniołowie … Jakim mówią  językiem i dlaczego tylko nieliczni potrafią z nimi rozmawiać  - Mojżesz, Chrystus, Mahomet, dzieci z Fatimy... i kila innych osób, których na palcach można policzyć.

Nurtuje nas... z
apowiedziane  Królestwo  Niebieskie, które jest w  Niebie i Apokalipsa. 
Światowi Naukowcy, jak  i osoby piszące Biblię widzieli wiele niezwykłych rzeczy...  Mają  też  na  to  twarde dowody !!!  Brakuje im jedynie wiedzy, by to zrozumieć - Cuda !!!  Nauka  nie uznaje pojęcia Cudu, używa pojęcia - Zagadka. Sprawdźmy, co w XXI wieku mają nam do powiedzenia w dziedzinie Cudów i  Zagadek .... Nasi Naukowcy.    

.
Rozdział 2. Nauka.

Co wiemy o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających?

Przeciętna średnica dyskoidalnych obiektów wynosi od 10 do13 metrów. We wszystkich opisach UFO, mówi się o metalicznej powierzchni i nadbudówce z oknami. Oprócz nich występują także niewielkie dyski od 20 do 100cm średnicy, które są bardzo płaskie i szybko wirują. Zastanawiający jest w nich brak konwencjonalnych skrzydeł czy kół.

Zadziwiające są też sposoby latania tych obiektów. Potrafią nieruchomo zawisać w powietrzu oraz błyskawicznie zmieniać kierunek lotu pod kątem ostrym. Mierzone radarowo prędkości sięgają nawet 70 tysięcy km/h (16,5 km/s).
Jest to o 50% więcej niż druga prędkość kosmiczna (11,2 km/s). Zastanawia też to, dlaczego poruszając się z tak dużą prędkością, obiekty te nie płoną w czasie lotu?

Powracające na Ziemię Promy Kosmiczne wchodzą w atmosferę ziemską pod odpowiednim kątem, a ich kadłuby są pokrywane specjalnym tworzywem, by ich konstrukcje nie spłonęły. Tarcie o atomy gazów atmosferycznych jest niesamowite. Spalają się w nich meteoryty chcące uderzyć w Ziemię. Zastanawiają też przeciążenia, jakie muszą występować przy takich nagłych zmianach kierunku lotu. Przeciążenie 10 G pilot może wytrzymać, ale nie 30 ….
Z pilota zostałaby mokra plama. Antygrawitacja wewnątrz kabiny pilotów ?

Większość zaobserwowanych obiektów porusza się bezgłośnie lub wydaje odgłos przypominający brzęczenie transformatora. Zakłócają też one prace urządzeń elektrycznych - sieci energetyczne, przyrządy nawigacyjne, kompasy, itp. Nigdy nie zaobserwowano w obrębie tych obiektów żadnych spalin czy innych produktów spalania np. pary wodnej, która występuje po spaleniu tlenu i wodoru. Nie wykryto też promieniowania radioaktywnego. Nie są więc napędzane przez małe reaktory jądrowe.
Wnioski nasuwają się same … Te obiekty są bardzo Ekologiczne.

Duża jasność własna tych obiektów utrudnia trochę ich obserwację. Jonizują one znajdujące się w atmosferze Gazy.
Przy locie powolnym lub unoszeniu się w powietrzu, srebrny obiekt świeci na czerwono. Przy średnich prędkościach jarzy się na pomarańczowo, a przy wielkim przyśpieszeniu towarzyszy mu białozielona lub białoniebieska poświata. Charakterystyczne zmiany zabarwienia i brak produktów spalania, można co najwyżej wyjaśnić rodzajem energii napędzającej te obiekty. Choć potrafią  one przebywać tygodniami w powietrzu, nigdy nie zauważono, by uzupełniały jakieś paliwo…
 Zapewne w Stacji Benzynowej jest za drogie? 

Borykamy się na Ziemi z Produkcją potrzebnej nam Energii. Opieramy jej produkcję o paliwa, których kopalne zasoby się wyczerpują. Zanieczyszczenie środowiska, o
cieplenie klimatu i anomalia  pogodowe z tym związane  - bardzo drogo nas kosztują. Może to Słońce jest  źródłem potrzebnej nam energii, tak na Ziemi jak i w Kosmosie ? Jest ono przecież Ogromnym Reaktorem Jądrowym, który na dodatek nie produkuje odpadów  radioaktywnych jak nasze elektrownie atomowe. 

Dlaczego jeszcze nie mamy tych Kosmicznych Technologii ?
 Skoro ich statki kosmiczne potrafią latać w obrębie Ziemi … też  muszą pokonywać grawitację i opory powietrza. Podlegają również wszystkim innym  prawom fizycznym, które znamy. Skoro oni to potrafią, to my też to powinniśmy. Gdzie tkwi przyczyna naszych naukowych niepowodzeń? A może istnieją w Fizyce błędy, które utrudniają zrozumienie  otaczającej nas rzeczywistości i hamują rozwój Techniki.
 
Co w dobie XXI wieku na te tematy mówią nasi Fizycy ?
 


Rozdział 3 Fizyka

Od bardzo dawna Światowi Fizycy próbują ujednolicić naukę przez
Teorię Wielkiej Unifikacji. Poszukują takiej uniwersalnej reguły, która by tłumaczyła wszystkie otaczające nas zjawiska tak na poziomie mikro cząsteczek, jak i w skali całego Kosmosu. Na pewno podstawą do tego będzie znalezienie takiej elementarnej cząstki materii, która by to tłumaczyła.

Tym czasem...  C
ałkiem niedawno, Światowi Naukowcy po tygodniowych debatach w Krakowie ustalili, że należy zmienić dotychczasowy model Budowy Atomu. Obecny jest nieadekwatny do odkryć fizyki , zwłaszcza falowej.
Trzeba poszukać nowego modelu
– brzmiał oficjalny komunikat we wszystkich polskich serwisach informacyjnych.

A może już dawno znamy taką regułę i taką elementarną cząstką materii ? Może w pismach Światowych Religii jest zawarta nie tylko wiedza o Bogu i historia Ludzkości, lecz również wiedza naukowa ?


Na razie zajmijmy się obalaniem niektórych teorii naukowych opartych na dotychczasowym Modelu Budowy Atomu.
Skoro Model ten jest mało precyzyjny lub niepełny, to wszelkie oparte na jego bazie teorie też będą niepełne lub do kitu !!!

Zagadkowych i niespójnych teorii w Fizyce jest całkiem sporo. Na początek zajmijmy się 
taką pierwszą  wątpliwą Teorią ...
O obrocie naszej Planety
wokół Słońca i  
Układem Słonecznym.
.
Zapraszam na następną podstronę - A może .... Kopernik się mylił ?

Autor:
Mariusz Najda - Białystok.
email - serwisufo@interia.pl
Kreator stron internetowych - przetestuj