SENSACJE  NAUKI 

    A może Kopernik się mylił ?.... ONZ, NASA, UFO, FIZYKA, RELIGIE....

English version in preparation.
Od Autora:
Absolutną nowością tej części publikacji jest wprowadzenie fal elektro-magnetycznych do Astronomii.
Wiemy natomiast, że te fale towarzyszą nam wszędzie, dlaczego więc Kosmos miałby być ich pozbawiony. Mam na myśli fale o bardzo dużej amplitudzie, których istnienie już dawno wykryły nie tylko radzieckie sondy kosmiczne. Znane nam sposoby oddziaływania tych fal ... można z powodzeniem powiązać ze sposobami poruszania się Ciał Niebieskich. Nie powinno więc nikogo dziwić, że przedstawione przeze mnie fakty z dziedziny Astronomii są zgodne z zasadami fizyki falowej.

Z wprowadzenia do Astronomii zasad i reguł fizyki falowej wynika też wiele nowości, które stanowiły Białą Plamę w naszej nauce. Należy do nich zaliczyć:
1. Wyjaśnienie przyczyny obracania się Ziemi i innych planet wokół własnej osi oraz z czego wynika ich kierunek obrotu  
    po Orbitach. 
2. Wynikiem czego są Bieguny Magnetyczne Planet. 

 Naukowcy trochę omijali te bardzo istotne tematy by nie powiedzieć, że przykryli je milczeniem. Ograniczyli się do stwierdzenia istnienia tych zjawisk w naturze nie podejmując prób ich wyjaśnienia i poznania jakich siła są one wynikiem. 

Czy jest tak jak piszę... możecie to łatwo sprawdzić. Spróbujcie znaleźć jakieś publikacje na ten temat. Z astronomicznych nowości, które przedstawiłam wynikają też inne rzeczy. Ich skutkiem jest podważenie kilku teorii, które zostały sformułowane w czasach, gdy fal elektro-magnetycznych jeszcze nie znano. O zamieszkałych planetach też warto więcej się dowiedzieć, jak również o tym z iloma Gwiazdami nasze Słonce jest połączone. 
Na pewno prawidłowości, które przedstawiłem wywołają małą rewolucję w sposobie naszego myślenia i trochę naukowych sensacji. Jednak istniejące dowody oparte na znanych faktach i najnowszych odkryciach, każą nam zmienić dotychczasowe myślenie w kwestii zachowania się Ciał Niebieskich w przestrzeni kosmicznej. Warto pomału z tymi nowościami się oswajać....

Szczerze mówiąc... nie jestem zagorzałym miłośnikiem Astronomii. Nowości astronomiczne, które ujawniłem, są  produktem "ubocznym" Kosmicznych Technologii, które pospolicie nazywamy UFO. 
Jak latają te obiekty dowiecie się na stronach Sensacje Nauki 2. Dodam tylko, że do produkcji potrzebnej im energii a w zasadzie do pozyskiwania jej ze Słońca, nie potrzebują żadnego paliwa. Na tych stronach dowiecie się również jak można te urządzenia  wykorzystać w naszej technice. Przygotowałem też dla Was małą porcję naukowych nowinek, które będą zrozumiałe dla przeciętnego czytelnika.    

Niestety w sprawie wynalazku o którym wspominam... nie mam możliwości jego wprowadzenia do powszechnego użytku. Przed rozpoczęciem jego seryjnej produkcji potrzebne są stosowne atesty dopuszczające ten produkt na rynek. Ab
y je uzyskać, należy przeprowadzić jeszcze stosowne badania w Instytutach Naukowych. Drzwi do Państwowych Instytutów Badawczych mam jednak zamknięte, gdyż nie posiadam odpowiednich tytułów naukowych.

Dopiero niedawno powstała Ustawa regulująca, kto i na jakich zasadach może w Polsce zakładać Prywatne Instytuty Badawcze. Choć Unia Europejska zapewniłaby im fundusze na badania odnawialnych źródeł energii ...  Jak znam życie, dużo 
jeszcze  wody w Wiśle upłynie nim pierwsze powstaną. 
Zapraszam na strony Sensacje Nauki 2  gdzie również nie zabraknie ciekawych tematów i ciekawostek naukowych.   
Link do strony Sensacje Nauki 2- http://sensacjenauki2.manifo.com 

 Autor: Mariusz Najda – Białystok . email: serwisufo@interia.pl
Kreator stron internetowych - przetestuj